Důležité informace pro rodiče

Vyzýváme rodiče, kteří stále neodeslali/neodevzdali vyplněný dotazník ohledně návratu dětí zpět do školy, aby tak učinili co nejdříve.
Termín byl stanoven do 15.5.2020 . Infromace z dotazníku slouží k dalším postupům při organizačních záležitostech.

DOTAZNÍK

Opatření při vstupu do školy 25.5.2020:

• škola otevřena od pondělí do pátku od 6:45 hod.
  • při vstupu do školy 25.5.2020  žáci musí odevzdat vytisknuté a vyplněné Čestné prohlášení - ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ s aktuálním datem nástupu do školy,  bez tohoto dokladu nemohou vstoupit do budovy školy, v případě neodevzdání bude žák odeslán domů
  • žáci mohou přijít do 7:20
  • výuka začíná 7:30 a pro všechny ročníky končí 11:10
  • nástup na oběd bude pro každý ročník zvlášť, v časových intervalech od 11:20