Seznam školních potřeb na rok 2018/2019

• přezůvky, nejlépe s uzavřenou patou a světlou podrážkou
  • vybavené pouzdro – 2 pera, tužky č. 1, 2, 3, gumu, pastelky, nůžky, strouhátko
  • pravítko (trojúhelník)
  • obaly na sešity a učebnice
  • do TV vše podepsané v pytlíku: cvičební úbor (tepláky, kraťasy, tričko, mikina, sportovní obuv (do tělocvičny sálovou, která nezanechává černou stopu na podlaze, ven botasky)
  • do VV a PČ tvrdé výkresy (30 ks), barevné papíry, tyčinkové lepidlo (zvlášť do VV), složka A3 na výkresy. Děti mohou využít pomůcky z loňského roku, pokud je mají v řádném stavu. Kufřík není potřeba.

• pravítko dlouhé 30 cm a trojúhelníkové s ryskou
  • kružítko