Provoz MŠ

ZŠ Dolní Újezd a MŠ Staměřice,p.o.

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

Abychom mohli zajistit plynulý a bezproblémový rozjezd naší školky, sdělte nám prosím, zda vaše dítě nastoupí k předškolnímu vzdělávání 18.května 2020 či nikoliv. ( Nahlášení dítěte je možné v pátek 15.května od 7.00 - 10.00 hod.telefonicky v MŠ Staměřice. )

Snažíme se také usnadnit i vám nástup do pracovního procesu, a proto nabízíme provoz MŠ Staměřice všem zaměstnaným rodičům i v době prázdnin, a to v měsíci červenci. Sdělení vašeho zájmu či nezájmu o naši nabídku bude pro nás už nyní velmi důležité. Nahlášení dítěte na měsíc červenec - prázdninový provoz je možné do konce měsíce května.)

Provoz a jízdní řád mikrobusu ,, Dolňáček ,, bude zachován a děti, které se v něm budou dopravovat musí mít roušku.

Děkujeme za váš čas a pochopení.