Divadelní odpoledne

Dne 13. 3. 2019 se děti z naší školy zúčastnily 19.-tého ročníku společenského a umělecky naplněného odpoledne na Střední pedagogické škole v Přerově, zvaného ,,Literární kavárna”.
Předvedly se (nejen) děti z literárního kroužku s vystoupením ,,Život a den slunečnic(e)”, ale také jejich spolužáci a kamarádi. Ti je jeli společně podpořit a pomoci jim při realizaci představení, a zároveň také předvést individuálně vlastní umělecké číslo.
Děti z první třídy vystoupily s interpretací básničky ,,Čáp” a krátké rýmované pohádky ,,O Červené Karkulce” a malý hudební virtuóz ze čtvrté třídy zahrál na klavír skladbu s názvem ,,Pochod loupežníků”.
Nutno podotknouti, že se v dětech skrývají opravdové talenty, neboť sklidily obrovský potlesk, úspěch a ze strany paní vychovatelky maximální spokojenost s jejich výkony.