Vážení rodiče,

odjezd na školu v přírodě se nám blíží, proto zasíláme informace k celkové organizaci.

Sraz: pondělí 18. 6. v 6:45 hod. ve škole.

Cesta na Radíkov: 7:14 odjezd linkovým autobusem do Lipníku, 7:46 odjezd vlakem do Olomouce, 8:30 MHD na Radíkov. Příjezd na Radíkov 8:52 hodin.

Zavazadla nám na Radíkov doveze mikrobus Dolňáček, proto žádáme, aby byla všechna zavazadla podepsána. S sebou na cestu budou mít žáci pouze malý batůžek s pitím a svačinou.

Prohlášení zákonných zástupců odevzdají žáci v den odjezdu ráno. Datum nesmí být starší než den před odjezdem, dejte na to pozor.

Cesta z Radíkova: 13:15 MHD do Olomouce, 14:15 vlakem z Olomouce do Lipníka, 15:02 autobusem do Dolního Újezdu.

Návrat: 15:11 hodin.

Děti si vyzvedněte ve škole v pátek 22. 6. v 15:15 hodin.

Žáci, kteří již dosáhli 10 let, musí při cestování prokázat, že nedosáhli 15 let. Proto potřebují průkazku. Pokud ji nemají, bude jim účtováno plné jízdné.