Další upozornění

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci, která nastala v posledních dnech v souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 10.03.2020 a po poradě se zřizovatelem doporučuji, aby se předškolního vzdělávání účastnily pouze ty děti, jejichž rodiče jsou zaměstnáni a nemají možnost o děti pečovat v domácím režimu.

Všem se nám jedná o co nejrychlejší návrat k běžným pracovním povinnostem, proto Vás žádám, abyste k dané situaci přistupovali s maximální odpovědností.

Děkuji Vám za pochopení.

V Dolním Újezdu dne 12.3.2020                                                                                          Mgr. Kateřina Šimíčková