Dopravní soutěž v Radslavicích

Dnes - 23. 5. 2019, se vybrané děti ze třetí a čtvrté třídy zúčastnily již tradiční dopravní soutěže v Radslavicích.
Soutěž pořádala místní škola a účastnili se zde žáci z několika různých škol z okolí.
Děti měly za úkol předvést své znalosti z teorie značek a dopravních předpisů, které by jakožto řidiči nemotorových vozidel měli znát, a také ze zdravovědy, kde museli předvést pečlivě natrénovanou první pomoc.
Velmi důležitou disciplínou byla správná jízda na kole na cvičném dopravním hřišti, kterou sledovali a hodnotili sami policisté ČR.
I přes veškerou pečlivou přípravu se děti z naší školy bohužel neumístily, přesto, že si všichni do jednoho ve všech disciplínách vedli velmi dobře a za své výkony se vůbec nemuseli stydět.
Není přece důležité vyhrát, ale hlavně se zúčastnit!