Škola hledá talent

Stejně jako v loňském roce, tak i letos (dne 27. 4. 2018) jsme se rozhodli pořádat soutěž s názvem „Škola hledá talent“. Do soutěže se zapojily téměř všechny děti a v porotě zasedal celý pedagogický sbor, který si na pomoc přizval paní kuchařku Libušku. Ohodnotit nejlepší výkony dětí bylo velmi těžké, a proto se porota usnesla, že odmění každého účastníka soutěže věcnou cenou a diplomem za účast v soutěži. Samozřejmě, že nechybělo ani vyhlášení tří nejúspěšnějších talentů. Na první příčce se se svým tanečním programem, ve stylu street dance, umístily dívky: Monika Lasovská a Emma Macháňová. Jako druhý nej… talent zaujal porotu svým přednesem básně Jakub Křístek. Třetí místo obsadili Vojta Rejzek a Adrien Hanel s vystoupením, které mělo posluchače vtáhnout do tradiční africké kultury, a to za pomocí rytmického bubnování doplněného orálními zvuky. Na závěr se ještě všichni odměnili hurónským potleskem a porota poděkovala všem žákům za pěkně připravená vystoupení.