Lampionový průvod a strašidelná škola

Vážení rodiče, ve čtvrtek 1.11. 2018 se uskuteční lampionový průvod ke 100. výročí vzniku Československé republiky, na který vás srdečně zveme. Sraz bude v Dolním Újezdě, před ZŠ v 16.30 hod. Odtud půjdeme k Pomníku padlým, kde proběhne kladení věnců. Poté budeme pokračovat na sportovní areál, kde bude zajištěno občerstvení (po dobu této akce rodiče nesou za své děti plnou zodpovědnost).

Následovat bude akce s názvem Strašidelná škola a přespání dětí ve škole. Rodiče přivedou děti do školní jídelny v 18.30 hod., kde si je převezmeme. Děti si s sebou vezmou: karimatku, spacák, polštářek, pyžamo, kartáček, zubní pastu, láhev na čaj. Páteční snídaně i svačinka a pitný režim je zajištěn ( hrazeno ze SRPŠ).